Kolektif Zihin

Kolektif Zihin misyonu, iyi ve yaratıcı bir bellek olmaktır. Pek çok insan için değerli olabilecek bilginin büyük bir kısmı şu anda sadece birkaç kişi için mevcut. İnsanların kafasında kilitli olan ya da sadece belirli gruplar tarafından erişilebilir olan bu bilgileri yaymak bir başka amacımız. Bilgiye sahip olan insanları buna ihtiyaç duyan insanlarla buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlayabilmelerini sağlamak ve herkesi iyi ve doğru bilgi paylaşımı için teşvik etmek istiyoruz.

Bunun potansiyeli çok büyük. Misyonumuzu yerine getirebilirsek, zihin üzerinde büyük bir etki yaratacağız. Bizi oraya götürecek akıllı bir grup insanı bir araya getirmemiz gerekiyor.

Değerlerimiz

1. Uzun vadeli odak

Yıllarca sürmesini umduğumuz bir sistem geliştiriyoruz. Güçlü ve bağımsız bir bellek olmak istiyoruz, bu uzun vadeli odak, aldığımız tüm kararlara rehberlik ediyor.

2. Sürekli öğren ve uyum sağla

Denemeye, metrik odaklı kararlara ve yineleme hızına değer veriyoruz. Her taahhütte üretime geçiyoruz, böylece iş biter bitmez başlayıp mümkün olan en kısa sürede öğreniyoruz..

3. İyi soru sormak her şeydir

Harika fikirleri olan ama aynı zamanda fikirlerini hayata geçirmek için onları çabucak yönlendirebilen insanlara değer veriyoruz.

4. Net ve saygılı olun

Sürekli geri bildirim bekliyoruz ve bunları memnuniyetle karşılıyoruz. Açık ve anlaşılır olmak konusunda birbirimize güveniyoruz, bu nedenle aklınızda herhangi bir şey varsa, bize yazmaktan çekinmeyin.